FLIP kukla

 

 

Nejprodávanější

VNITRNIbrousici folie1
 
199,65 Kč
(165 Kč bez DPH)
VNITRNI folie
FLIP ARC+ Vnitřní krycí fólie pro kuklu (pos.A-4.)
Skladem (>5 ks)
Kód: KWXSAFLIPARCFVNI
 
83,49 Kč
(69 Kč bez DPH)
2 položek celkem
VNITRNI folie
69 Kč bez DPH
83,49 Kč

Jedná se o fólii na vnějším skeletu kukly, která chrání vnitřní stranu stmívací kazety před jiskrami a odstřiky od svařování a broušení

Kód: KWXSAFLIPARCFVNI
VNITRNIbrousici folie1
165 Kč bez DPH
199,65 Kč

Vnitřní brousící folie pro kuklu KOWAX Flip ARC+. Jedná se o fólii na vnitřním skeletu kukly, která chrání před jiskarmi při zvednutém svařovacím štítu.

Kód: KWXSAFLIPARCFB

Fólie pro svařovací kukly FLIP

KOWAX ve svých produktech nabízí špičkové filtračně ventilační jednotky. FLIP svařovací kukla navíc kombinuje s ventilační jednotkou i nový typ kukly s odklopným filtrem. Dokáže tak zajistit mimořádnou ochranu proti zplodinám vznikajícím při svařování i broušení. Součástí nabídky specializovaného e-shopu je nyní také kompletní portfolio příslušenství. Vybrat si tak můžete i kvalitní krycí fólie. Flip kukla pro svařování může sloužit v maximálním rozsahu, bez snížení kvalit či omezení, po mnohem delší dobu. Výměnou vnější krycí fólie ochráníte povrch i citlivé a namáhané části stmívací kazety před jiskrami a odstřiky od svařování a broušení. K dispozici je také vnitřní brousící folie. Tato fólie se umisťuje na vnitřním skeletu kukly a účinně ji tak chrání před jiskrami při zvednutém svařovacím štítu.

Servisní podpora
Jsme ryze Česká společnost
plně profesionální odborná servisní a technická podpora po celé ČR
kvalita produktů
Za svými produkty si stojíme
nejlepší kvalita a hodnota produktů v celosvětovém měřítku
ověřeno zákazníky
Téměř 30 let na trhu
vývoj, inovativní řešení a zkušenosti již od roku 1995